Kto zagra na pierwszym CASTLE TECHNO PARTY w Szczytnej?

DJ Brizee

DJ Brizee

Urodziłam się na Bahamach ale wychowałam się na Bliskim Wschodzie. Mam 22 lata, ale wiedziałam że chciałam grać muzykę i być Dj. Szczególnie kiedy pierwszy raz usłyszałam Dj Green Velvet i widziałam jak porusza tłumy grając muzykę. Zaczęłam grać w wieku 19 lat rap/ hip-hop i zmieniłam na techno house, afro-house i Progressive. W piątek widzimy się na Castle Techno Party 🙂

Muzyka na Cloudsound (link).

DJ Sylla

DJ Sylla

Mam 25 lat gram na siedmiu różnych instrumentach i uwielbiam być DJ-em. Nie było łatwo, ale uwielbiam kiedy na moich koncertach mogę poruszać ludzi. Jeśli nawet jedna osoba usłyszy wiem, że będą mieć wspaniały dzień! Moją pasją jest również dubstep i jazz, ale kocham każdy rodzaj muzyki. Widzimy się i słyszymy już wkrótce,a dokładniej 27.08. na Castle Techno Party.

Muzyka na Cloudsound (link).

Chrystalline Gold

Chrystalline Gold

Byłam dzieckiem kiedy wiedziałam że chcę grać na dużej scenie. Przez ostanie 25 lat osiągam to w każdy możliwy sposób. Uwielbiam kiedy moja muzyka porusza ludzi do tańca i pozwala im zapomnieć o codzienności. Przez ostanie trzy lata grałam w Savannah, Daytona Beach, Orlando i Sarasota.

Jestem pewna że pokochacie moją muzykę i będziecie mieć mega fun na imprezie!

Muzyka na Cloudsound (link).

Yoki

Yoki

Jestem Yoki, gram od 7 lat, jestem z pochodzenia Meksykanką. Jestem znana z unikalnych wokalizacji, techniki i efektów dźwiękowych co sprawia moją muzykę bardzo unikalną. Moje koncerty to energii i mega fun! Moje mixy to Bass elektro-house, JungleTerror,Moombathon. Uwielbiam również gorące latynoskie rytmy. Jestem producentem  własnej muzyki co umieściło mnie na wysokim miejscu w U.S.A.

Muzyka na Cloudsound (link).

W sobotę 28.08. tradycyjnie odbędzie się Disco pod Gwiazdami,  imprezę poprawadzi Dj LULU.

W niedzielę (29.08.)  – RODZINNIE na SZCZYTNIKU, czyli dobrze spędzony czas dla całej rodziny, specjalne menu w Zamkowej Oberży  zabawy i niespodzianki dla najmłodszych.