Free On Stage – koncert w ramach Disco pod Gwiazdami

W ramach naszych co weekendowych imprez pod gwiazdami oprócz DJ LULU, który zacznie rozkręcać imprezę od godz.19:00 wystąpi dla Was zespół niespodzianka 🙂

Free On Stage to unikatowy projekt na polskiej scenie muzycznej. Światowe hity w industrialnych, nowoczesnych, klubowych, elektronicznych aranżacjach.

Free On Stage to charyzmatyczna grupa, wykonująca pełne energii i ekspresji live act’y, których bazą jest połączenie różnych gatunków muzyki elektronicznej. Każdy live act to mieszanka światowych hitów w nowoczesnych, klubowych i elektronicznych aranżacjach, połączne w energetycznego seta, którego dopełnieniem są melodyjne wokale i improwizacje instrumentalne. 
Do osiągnięć grupy, należy zaliczyć wiele imprez w klubach w Polsce oraz za granicą, oraz udziały na festiwalach takich jak „ Independance” w hali Arena w Poznaniu czy Sunrise Festival w Kołobrzegu. Utwory grupy znajdują uznanie w wielu kręgach związanych z muzyką klubową, muzycy z powodzeniem koncertują na największych, prestiżowych galach, festiwalach, jak też na koncertach klubowych, czy dużych plenerowych scenach. Podczas każdego występu ich niezapomniane live acty pozostają na długo w pamięci.
 
Wszystkie koncerty grane przez Zespół są grane LIVE.
Długość poszczególnych koncertów to zazwyczaj 90 minut – w podziale na 2 sety po 45 minut lub 3 – po 30 minut. 
Skład zespołu to: 
Albina Mruchko – Wokal
Jacek „Markus” Markuszewski – Perkusja
Paweł Wolniak – Dj Liquid
 
Albina Mruchko 
Niebywale utalentowana wokalistka o niezwykłej barwie głosu. Jest absolwentką uniwersytetu UMCS, kierunek – jazz i muzyka estradowa. Uczestniczka programu The Voice of Poland 9. Albina śpiewa przez całe swoje życie. Mówi że muzyka jest jej podróżą, w której odkrywa nowe horyzonty uczuć i emocji. 
 
Paweł Wolniak – DJ Liquid
Specjalista w miksowaniu muzyki. Producent, skrecz dj, klawiszowiec, … Nieokiełznany gatunkowo. Gra to co w duszy jego… Od klasycznego funk’u, r’n’b, hiphop’u, po ciemną stronę mocnej elektroniki takiej jak dubstep, trap, house, d’n’b… Jednym słowem Party Rocker! Występował z wieloma artystami Polskiej i Światowej sceny muzycznej. Współpracuje także ze znaną wokalistką „Cleo”
 
Jacek „Markus” Markuszewski
Perkusista, kompozytor, muzyk sesyjny. Lider i producent grupy FreeOnStage. Swoją muzyczną karierę rozpoczął mając 6 lat. Lista Artystów z którymi współpracował jako muzyk sesyjny jest bardzo duża! Występował na licznych festiwalach muzyki elektronicznej takich jak „Sunrise”, „Independance” a także za granicą „Machać Festival” Czechy. Grał w najlepszych klubach w Europie, „Pacha Poznań”, „Love” Hiszpania, Hamburg Niemcy. Był uczestnikiem wielu programów telewizyjnych TV m.in. Polsat, TV4, TVP 1, TVP 2.
Obecnie Muzyk zespołu Chojnacki& oraz DeMono
 
 
Zespół wyróżnia się rewelacyjnie przygotowanymi aranżami. 
Jego repertuar stanowi przekrój aktualnych hitów jak i największych światowych przebojów. 
PODCZAS KONCERTÓW WSZYSCY MUZYCY ZESPOŁU PROOWADZĄ AKTYWNY DIALOG Z
PUBLICZNOŚCIĄ, NADAJĄC WYSTĘPOM NIEPOWTARZALNY KLIMAT. 

Oczywiście dzień wcześniej tj.23.07. b.r. na parkiecie nie będziecie sami, bo grać będzie DJ Rado. Wstęp również za free.

Polecamy również zwiedzanie nocne w otulinie światła i tańca (rezerwacja pod nr tel. 883 466 866).

Mamy do Was ogromną prośbę. Impreza jest dla Was całkiem za free, uszanujcie to i zachowajcie prosimy zasady obowiązujące w każdym klubie – nie wnosimy swojego alkoholu.