Z nieukrywanym zadowoleniem obserwujemy zmieniające się pory roku na naszym zamku i w okolicy. Każda z nich ma swój specyficzny urok i ukazuje inne oblicze miejsca, które wydawałoby się, doskonale znamy. Pod koniec roku nastaje zima, a wraz z nią cykl w przyrodzie zwalnia tempa po intensywnej, niemal całorocznej pracy. Także człowiek wtedy ma naturalnie większą potrzebę odpoczynku i regeneracji. Oczywiście wciąż jednym z najlepszych sposobów na doładowanie baterii jest kontakt z pięknymi miejscami. Trzeba przyznać, że początek zimy 2021/2022 wprawił nas w wielki zachwyt i mimo chłodu na zewnątrz, przyniósł dużo ciepła w sercu. Sami zobaczcie jak prezentuje się Zamek Leśna Skała zimą 🙂

Zamek Leśna Skała zimą

Zamek Leśna Skała zimą

W powietrzu unosi się od paru tygodni chłód, ale na szczęście co jakiś czas bywa on przyprószony śnieżnobiałym puchem. Taki puch otoczył niedawno nasz zamek i przez kilka dni mogliśmy poczuć się tu niemal jak w bajce. Wielkie wrażenie robi Zamek Leśna Skała na szczycie białego Wzgórza Szczytnik.

Piękno Zamku Leśna Skała i wzgórza Szczytnik zimową porą możecie zobaczyć także na krótkim, poniższym filmiku:

Mamy nadzieję, że poczuliście się zachęceni do opuszczenia na trochę domowego zacisza i odwiedzenia nas w zimowej aurze 🙂 Mimo niskich temperatur gwarantujemy ciepłą, a wręcz gorącą atmosferę!

Zachęcamy do zwiedzania zamku za dnia i przypominamy, że cały czas możecie także umówić się na zwiedzanie nocne.

 ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA ZAMKU
 
godziny otwarcia i cennik : (kliknij)

 

Nasze najnowsze wydarzenia:

Walentynki w Zamku Leśna Skała 2022
ferie zimowe 2022_Szczytna_Zamek LS

Zapoznaj się z naszymi archiwalnymi wydarzeniami: